Mind Distance – Psycholog online

by Lidia Rymarkiewicz-Wnęk
Mind Distance – Psycholog online

Mind Distance – Psycholog  i psychoterapeuta online

 

Być tam gdzie jest się potrzebnym…

W dzisiejszych czasach mamy możliwość korzystania z różnych środków transportu, dzięki którym możemy dostać się nawet w najdalsze zakątki świata. Problemem może być koszt i czas, który musimy poświęcić na podróż, a jak wiemy, czas w obecnym świecie, jest bardzo cenny. XXI wiek to okres wielu przełomowych odkryć, które są coraz bardziej dostępne dla przeciętnego człowieka. Dzięki dużej dostępności do Internetu, możemy poznawać inne kultury, dzielić się wiedzą, czytać blogi z całego świata, czy wymieniać się poglądami. Obecne czasy dają nam możliwość porozmawiania i zobaczenia się z drugą osobą, która może znajdować się nawet na końcu świata. Nie ponosimy już też dużych kosztów takiego „połączenia”, ponieważ wystarczy nam dzisiaj comiesięczny abonament na Internet, sprawny laptop czy telefon, żeby porozmawiać.

Wiele osób zmieniło miejsce zamieszkania, czy wyjechało z kraju, żeby prowadzić swoje wymarzone życie. Większości z nas przychodzi z trudnością opisanie przeżywanych emocji czy problemów w innym języku niż język ojczysty. Ofertę Mind Distance kieruję głównie do osób, które mieszkają poza granicami kraju i nie mają możliwości porozmawiać o swoich trudnościach w języku polskim, ale również do osób, którym ciężko pojawić się w gabinecie przez prowadzony tryb życia.

E-sesja – wygląda tak jak fizyczny odpowiednik, ale dzięki takiej formie można zaoszczędzić potrzebny czas na dojazdy czy zachować pełną anonimowość (np. brak możliwości spotkania innych osób w poczekalni). Zdaję sobie sprawę, że świadomość społeczna wzrasta w kontekście dbania o zdrowie psychiczne, ale wciąż możemy spotykać się z napiętnowaniem osób z problemami natury psychicznej. Forma ta, może nie jest jeszcze bardzo popularna, ale dotychczas prowadzone spotkania przyniosły równie dobre rezultaty, co te w kontakcie bezpośrednim.
Zgodnie z przesłaniem pierwszego zdania, chciałabym być dla tych, którzy nie mają możliwości pojawić się w gabinecie, a w swoim najbliższym otoczeniu również takiej pomocy nie mogą otrzymać.

 

Główne obszary udzielania pomocy:

 • trudności w relacjach bliskich, rodzinnych i zawodowych
 • kryzys życiowy/zawodowy/związku
 • niska samoocena
 • bezsenność
 • zaburzenia nastroju
 • wsparcie osób z grupy LGBT+
 • stres
 • depresja
 • lęk
 • radzenie sobie ze złością
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • trudności związane z emigracją

Mind Distance konsultacja 60 minut – 130zł
Mind Distance sesja 50 minut – 120zł
Platformy na której odbywają się spotkania – Skype, Facetime, WhatsApp, Therapify, Zoom

Na spotkanie można umówić się telefonicznie: +48 796 174 290 lub mailowo: kontakt@minddistrict.pl

Na chwilę obecną nie przyjmuję zapisów na terapię.

 

 

 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AKCEPTUJ CZYTAJ WIĘCEJ

Polityka prywatności & Pliki cookies