O MNIE

by Lidia Rymarkiewicz-Wnęk

psycholog-online

Nazywam się Lidia Rymarkiewicz – Wnęk.

Z wykształcenia, jak i każdą komórką swojego ciała – jestem psychologiem. Nieustannie rozwijam się i poszerzam swoją wiedzę. Obecnie uczestniczę w 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym, jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji.

W codziennym życiu staram się pokazywać, że psycholog to też człowiek, a nie kosmiczny twór bez żadnej skazy, swojej historii, emocji i doświadczeń.

Szczególnie bliskie memu sercu są relacje międzyludzkie, ponieważ to właśnie od nich, tak wiele się zaczyna. Rodzimy się jako czysta kartka, która przez długi czas zapisywana jest przez naszych rodziców i inne bliskie osoby. Chciałabym pokazać, że to co inni na nas zmalowali, nie jest przeszkodą do tego, żeby odnaleźć prawdziwego siebie i żyć w taki sposób, w jaki się chce. Dzięki odpowiedniej (i nie oszukujmy się ciężkiej) pracy, możemy wieść szczęśliwe i satysfakcjonujące życie, mieć wartościowe relacje oraz odkrywać i realizować swój prawdziwy potencjał.


W swojej pracy podchodzę do człowieka holistycznie. Staram się wykluczyć przyczyny organiczne, które mogą wpływać na stan psychiczny. Ważnym i często niedocenianym elementem w osiągnięciu dobrostanu jest dieta. To, w jaki sposób odżywiamy się, może skutecznie pomóc nam w uporaniu się z trudnościami, których doświadczamy. Warto oddziaływać na siebie z różnych stron, ponieważ dzięki takiemu podejściu zwiększamy swoją szansę na sukces.

Staram się motywować do tego, żeby eksplorować samego siebie i żyć w taki sposób, jaki odpowiada Tobie, nie całej reszcie świata.
W końcu życie mamy tylko jedno, dlatego warto przeżyć je tak, jak Ty chcesz.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji oraz należę do PTTPB.

 

 

 

 

 

 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AKCEPTUJ CZYTAJ WIĘCEJ

Polityka prywatności & Pliki cookies